مشاوره و طراحی

طراحی سیستم‌های کشف و اعلام حریق

دپارتمان مهندسی سیستم‌های کشف و اعلام حریق این شرکت متشکل از کارشناسان مجرب و با تجربه­ای است که با تکیه بر بنیان علمی و سوابق عالی آکادمیک در حوزه مهندسی سیستم‌های کشف و اعلام حریق فعالیت می‌نمایند.

طراحی انواع سیستم‌های کشف و اعلام حریق با استفاده از دانش فنی توام با نرم‌افزار‌های مربوطه و مطابق با استانداردهای بین‌المللی BS5839-1، EN54 و NFPA72، استاندارد ملی1-19684، نشریه 622 و 110 نظام فنی و اجرایی کشور، مقررات ملی ساختمان و ضوابط مطرح شده از سوی سازمان آتش‌نشانی بسته به وضعیت فنی پروژه صورت می‌پذیرد.

خدمات آراد تجارت ثمین در حوزه طراحی سیستم‌های کشف و اعلام حریق

  • طراحی سیستم‌های کشف و اعلام حریق متعارف، آدرس‌پذیر، هوشمند و بی‌سیم
  • طراحی سیستم‌های F&G

طراحی سیستم‌های اطفاء حریق اتوماتیک گازی

دپارتمان مهندسی سیستم‌های اطفاء حریق با بهره‌گیری از کارشناسان و طراحان مجرب، توانایی طراحی پیچیده‌ترین پروژه‌های اطفاء حریق گازی را دارا می‌باشد. طراحی سیستم‌های اطفاء حریق گازی بر اساس استانداردهای بین‌المللی EN، BS ، NFPA و ضوابط سازمان آتش‌نشانی توام با استفاده از نرم‌افزارهای مربوطه توسط دپارتمان مهندسی اطفاء حریق این شرکت صورت می‌پذیرد.

خدمات آراد تجارت ثمین در حوزه طراحی سیستم­های اطفاء حریق اتوماتیک گازی

  • طراحی و محاسبات سیستم‌های اطفاء حریق مبتنی بر گاز FM200، CO2 ، Inert Gas و Novec  جهت اتاق کنترل، اتاق تابلوهای برق، اتاق دیزل ژنراتور، اتاق سرور، سالن مانیتورینگ، بایگانی، صندوق امانات و…

تمامی حقوق این سایت، متعلق به آراد تجارت ثمین است.